Sala weselna Chojnów

W dniu ślubu sala weselna będzie miejscem, gdzie nowożeńcy i ich goście spędzą większą część czasu przeznaczoną na wspólne świętowanie. Wybór lokalu nie powinien być zatem przypadkowy, a mając na uwadze kilka wytycznych bez trudu docenicie Państwo wszystkie zalety Pałacyku Chojnów i jego sali weselnej.

sala_weselna_1 (szerokość: 300 / wysokość: 243)Sala na wesele Państwa marzeń

To pełne uroku miejsce tworzymy nieustannie, stawiając na stały rozwój, nowoczesne rozwiązania, oraz optymalne zgranie wszystkich czynników składających się na udane wesele. Nasza sala na wesela pozwoli Państwu poczuć klimat dobrej zabawy w niepowtarzalnych wnętrz i otoczeniu pięknym o każdej porze roku. Bezcenne wspomnienia zostaną na zawsze.


sala_weselna_2 (szerokość: 300 / wysokość: 243)Zalety sali weselnej w Pałacyku Chojnów

Wybierając salę na wesele można kierować się intuicją oraz zdać na efekt pierwszego wrażenia, niemniej kolejny krok to rozważenie spektrum ofertowego danego lokalu, elastyczność i otwarcie właścicieli w kwestii indywidualnych ustaleń, oraz dane techniczne i powierzchniowe sali weselnej.


Nasz lokal jest gwarancją najwyższych standardów w każdym zagadnieniu:

  • klimatyzowana ustawna sala weselna,
  • sala na wesele przyjazna fotografom i kamerzystom,
  • sala na wesela z dobrą akustyką,
  • otoczony zielenią ogrodzony budynek,
  • letni ogródek z bezpiecznym miejscem do zabaw dla dzieci.


Na Państwa życzenie dekorujemy salę weselną w wybranym stylu lub kolorystyce, z zachowaniem zasad pałacowej elegancji. Odświętnie będą się prezentować także potrawy kuchni polskiej oraz europejskiej przygotowane przez prawdziwych artystów smaku. Serwowane dania zaspokoją apetyt i gust największych smakoszy.


sala_weselna_3 (szerokość: 300 / wysokość: 243)

Wybór sali na wesela łatwiejszy z Pałacykiem Chojnów

Zapewniamy o naszym doświadczeniu, które przekłada się na zadowolenie gości Pałacyku. W sali na wesele mieliśmy zaszczyt witać wiele młodych par, które nam zaufały. Zachęcając do skorzystania z propozycji kompleksowej organizacji wesel i imprez okolicznościowych oferujemy Państwu:

  • salę na 150 osób w ustawieniu bankietowym i restauracyjnym oraz
  • salę weselną na 120 osób,
  • taras na 80 osób, z którego można podziwiać piękny park i otoczenie Pałacyku.

 

Legnica, Lubin oraz Bolesławiec to miasta, z których szybko dotrzecie Państwo do nas, natomiast warto tu przyjechać bez względu na odległość od Pałacyku. Taka sala weselna godna jest najdłuższych nawet podróży, a baza noclegowa pozwoli młodej parze oraz gościom odpocząć po udanym weselnym przyjęciu.


Zapisz Zapisz

Zorganizujemy Państwu przyjęcie, które pozwoli cieszyć się beztroską chwil.

COPYRIGHT 2020 PAŁACYK. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administracja strony