Restauracja Pałacyku Chojnów nie tylko na wesele

restauracja_1 (szerokość: 300 / wysokość: 243)
Pałacyk Chojnów to nie tylko lokal weselny. Prowadzimy także restaurację, która na dobre wpisała się w chojnowską tradycję ucztowania przy wspólnym stole. Zachęcając Państwa do skosztowania wyśmienitych dań w eleganckim przyjaznym otoczeniu wnętrz Palacyku dbamy o odpowiedni nastrój, finezję w dekorowaniu potraw, oraz profesjonalną obsługę.

Małe przyjęcie i duże wesele w restauracji

Czasy organizowania wesel w domach to zamierzchła przeszłość. Przy tak dużej liczbie restauracji na wesele i innych lokali oferujących usługi weselne z łatwością można wybrać miejsce idealne. Taki właśnie jest Pałacyk w Chojnowie. Nasza restauracja pozwoli Państwu poczuć pałacowy klimat, podkreśli rangę tego wyjątkowego przyjęcia i będzie stanowić niepowtarzalną oprawę wspólnego ucztowania.

Nieustannie dbając o jakość naszych usług proponujemy Państwu:
  • restaurację na huczne wesela,
  • restaurację na kameralne przyjęcia weselne,
  • zorganizowanie dowolnej imprezy okolicznościowej w dogodnym wolnym terminie.

 

restauracja_2 (szerokość: 300 / wysokość: 243)

Wspólnie ustalimy menu, dekoracje sali w restauracji oraz obszar Państwa oczekiwań. Przedstawimy dokładny kosztorys obejmujący wszystkie działania, rzetelnie przygotowany, bez ryzyka niezapowiedzianych wydatków. Żadne Państwa pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi, a wszelkie uwagi i sugestie będą na pierwszym planie podczas organizacji wesela lub dowolnego przyjęcia czy imprezy okolicznościowej. Pałacyk Chojnów to marka godna zaufania.

Rozsądny wybór – restauracja na wesele

Profesjonalna obsługa menadżerska, kucharska i kelnerska w naszej restauracji sprzyja urządzaniu wszelkich imprez rodzinnych, towarzyskich i firmowych. Styl i elegancja tego miejsca urzekły już wielu naszych gości z:
  • Legnicy,
  • Lubina,
  • Bolesławca

oraz bliższych i dalszych okolic. Czujemy się zaszczyceni, lecz także zobowiązani do dalszego samodoskonalenia. Z przyjemnością oddajemy się zatem naszemu zamiłowaniu do przyjmowania gości, nieustannie poszerzając kompetencje załogi oraz wachlarz naszych działań z myślą o Państwa komforcie.


restauracja_3 (szerokość: 300 / wysokość: 243)

Profesjonalizm Pałacyku w Chojnowie i naszej restauracji idealnej na wesela to wieloletnia tradycja potwierdzona zadowoleniem gości. Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji. Zorganizujemy Państwu dowolne przyjęcie, które pozwoli cieszyć się beztroską chwil.

 

Restauracja dla grup zorganizowanych czynna na Państwa życzenie w indywidualnie ustalonych godzinach. W tej sprawie prosimy dzwonić pod numer telefonu 507 017 166


Zorganizujemy Państwu przyjęcie, które pozwoli cieszyć się beztroską chwil.

COPYRIGHT 2018 PAŁACYK. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administracja strony