Hotel Chojnów

Zachęcając Państwa do skorzystania z usług Pałacyku możemy przedstawić go także jako hotel, w którym odpoczniecie Państwo po wesołym świętowaniu lub w innych dowolnych okolicznościach. Sen i odpoczynek w tak urokliwym miejscu pozwoli zregenerować siły, nabrać energii na każdy nowy dzień, oraz cieszyć się urokiem samego Pałacyku i jego okolicy.

 

W naszym hotelu poczujecie się Państwo wyjątkowo. Wygodę i beztroskę naszych gości stawiamy zawsze na pierwszym miejscu, dbamy więc o nieskazitelną czystość, dyskrecję, otwartość na Państwa oczekiwania, a profesjonalna obsługa zagwarantuje szybkie działania, oraz stałą dyspozycyjność.

(szerokość: 300 / wysokość: 243)Uroczy hotel przyjazny gościom

Zatrzymując się w hotelu Pałacyku Chojnów możecie Państwo liczyć na wszelkie udogodnienia związane z noclegiem poza domem. Wszystkie proponowane przez nas pokoje hotelowe wykończone są w wysokim standardzie i stanowią doskonałą alternatywę dla lokali oferujących noclegi w hałaśliwych centrach miast. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce na spędzenie nocy niż nasz Pałacyk, otoczony pięknym zadbanym parkiem.

 

W pokojach hotelowych możemy ugościć jednocześnie 36 osób. Zapewnia to kameralność i spokojną atmosferę. Do Państwa dyspozycji oddajemy:

  • hotel z możliwością ulokowania gości po dowolnym przyjęciu,
  • nowoczesny i funkcjonalny hotel na jeden nocleg lub na dłuższy pobyt,
  • sprawdzoną i zaufaną obsługę hotelu,
  • hotel na terenie zamkniętym, z własnym parkingiem,
  • pokoje klimatyzowane.

Udany pobyt w hotelu to składowa wielu czynników. My zebraliśmy je wszystkie i dopracowaliśmy do perfekcji dla Państwa zadowolenia i poczucia dobrze spędzonego czasu we wnętrzach Pałacyku Chojnów.

(szerokość: 300 / wysokość: 243)Hotel – wymarzona przystań w każdej podróży

Hotel czynny jest przez całą dobę. Na naszych gości hotelowych czekają przytulne nowoczesne pokoje, każdy z własną łazienką, z dodatkowym wyposażeniem na Państwa życzenie. Minimum formalności podczas meldowania to kolejny atut na długiej liście zalet Pałacyku.

 

Przekonani o wyjątkowości naszego hotelu polecamy go każdemu, kto chce skorzystać z ciekawej propozycji dotyczącej miejsc noclegowych. Kompleks Pałacyk znajduje się 69 kilometrów od lotniska im. Kopernika we Wrocławiu, oraz 200 metrów od dworca kolejowego i autobusowego, a także od centrum miasta, stanowi zatem idealną bazę dla osób przed dalszą podróżą.
(szerokość: 300 / wysokość: 243)Spokojny pobyt dzięki zadbanemu hotelowi

Trudno znaleźć receptę na hotel idealny. Ważniejsze niż ogólniki są konkretne działania przekładające się na zadowolenie Klientów. Ta dewiza przyświeca nam każdego dnia, dając pozytywną energię, którą wykorzystujemy w codziennych staraniach o rozwój naszej kadry, a tym samym Pałacyku. Prowadzenie hotelu jest zajęciem czasochłonnym, obfitującym w wiele wydarzeń, niemniej jednak dla nas jest to obszar godny uwagi i starań.

 

W nasze progi zawitało już wielu gości, między innymi z Legnicy, Lubina, czy Bolesławca, a także bliższych i dalszych zakątków Polski oraz z zagranicy. Zapraszamy także Państwa. Każda okazja będzie odpowiednia, aby odwiedzić Chojnów i wybrać nocleg w naszym hotelu – Pałacyku z tradycjami, a jednocześnie na miarę czasów.
(szerokość: 300 / wysokość: 243)

Cennik Hotelowy

NOCLEGI PRACOWNICZE 40 zł/osoba


Pokój jednoosobowy 150,-
Pokój dwuosobowy łóżko małżeńskie 200,-
Pokój dwuosobowy osobne łóżka 220,-
Pokój trzyosobowy 280,-
Pokój czteroosobowy 340,-
Apartament dwupoziomowy pięcioosobowy 450,-
Apartament sześcioosobowy 550,-


Powyższe ceny zawierają podatek VAT.
W cenę wliczone jest śniadanie w formie bufetu.

Rezerwacja ważna jest do godziny 19:00;

w przypadku późniejszej godziny przyjazdu prosimy o telefoniczne poinformowanie obsługi o tym fakcie.


Doba hotelowa od 16:00 do 10:00.

Akceptujemy płatności kartami płatniczymi.


W CAŁYM OBIEKCIE OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA!!!
Zorganizujemy Państwu przyjęcie, które pozwoli cieszyć się beztroską chwil.

COPYRIGHT 2020 PAŁACYK. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administracja strony