Noclegi Chojnów

(szerokość: 300 / wysokość: 243)
Wiele lokali oferuje nocleg swoim gościom. To dobre rozwiązanie, dzięki któremu nie ma konieczności dalszego podróżowania, a nocleg pozwoli zatrzymać się w przyjaznym miejscu. Jeśli macie Państwo ochotę na odpoczynek, baza noclegowa Pałacyku Chojnów otwiera szeroko drzwi i zaprasza do skorzystania z oferty.

 

Miejsca noclegowe proponowane przez nas kontrolujemy pod kątem jakości, więc zawsze możecie Państwo liczyć na nocleg w wysokim standardzie. Naszych usług nie ograniczamy jedynie do udostępnienia pokoju. Od chwili przywitania Państwa w Pałacyku nadajemy tej wizycie wysoką rangę, co przyświeca działaniom obsługi hotelowej.


(szerokość: 300 / wysokość: 243)

Noclegi przyjazne gościom

Bez względu na to, czy zatrzymacie się u nas Państwo na jedną noc w trakcie dłuższej podróżny lub po spotkaniu służbowym czy integracyjnym, a może na dłuższy pobyt związany z kilkudniowymi planami, będzie nam niezmiernie miło oddać do dyspozycji komfortowe pokoje starannie przygotowywane na przyjazd gości. Pokoje te są jasne i eleganckie, a wykończone zostały w odcieniach brązu i beżu, co działa kojąco i pomaga się zrelaksować przed udanym noclegiem.

 

Wybierając Pałacyk Chojnów i dostępne tu miejsca noclegowe możecie Państwo zawsze być pewni, że zaproponujemy Państwu:

  • nocleg w pokojach 1,2,3,4,lub 6–osobowych,
  • noclegi w pokojach komfortowo urządzonych i wyposażonych,
  • miejsca noclegowe w otoczeniu przyrody, w pięknym odrestaurowanym Pałacyku.

 

Jest to optymalna kombinacja dla osób szukających noclegu w pobliżu Złotoryi, Lubina, Bolesławca czy  Legnicy z hotelowymi wygodami, lub chcących odciąć się od wszelkich mediów, aby w spokoju zregenerować siły i skorzystać z dobrodziejstw spokojnego snu.


(szerokość: 300 / wysokość: 243)Wybór miejsca noclegowego ma znaczenie

W poszukiwaniu noclegu trudno przeoczyć propozycję Pałacyku Chojnów, ponieważ oprócz usług na najwyższym poziomie daje też możliwość przebywania w niesamowitym budynku z duszą, a także jego bogatym otoczeniu.

 

Wybierając Pałacyk skorzystać możecie Państwo z wszelkich udogodnień. Zapewniamy naszym gościom:

  • pokoje z indywidualną łazienką i prysznicem,
  • bezprzewodowy dostęp do Internetu,
  • zaplecze konferencyjne,
  • miejsce na ognisko i grilla,
  • parking,
  • pokoje klimatyzowane.

Dzieci natomiast mogą beztrosko korzystać z placu zabaw oraz parku, gdzie wszystko zostało dostosowane do potrzeb oraz preferencji najmłodszych. Nocleg dla Państwa dzieci także zostanie przygotowany indywidualnie, aby czuły się komfortowo po wypoczynku w Pałacyku Chojnów.
Zorganizujemy Państwu przyjęcie, które pozwoli cieszyć się beztroską chwil.

COPYRIGHT 2020 PAŁACYK. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administracja strony