Wesela & przyjęcia

Sala weselna Chojnów

W dniu ślubu sala weselna będzie miejscem, gdzie nowożeńcy i ich goście spędzą większą część czasu przeznaczoną na wspólne świętowanie. Wybór lokalu nie powinien być zatem przypadkowy, a mając na uwadze kilka wytycznych bez trudu docenicie Państwo wszystkie zalety Pałacyku Chojnów i jego sali weselnej.

To pełne uroku miejsce tworzymy nieustannie, stawiając na stały rozwój, nowoczesne rozwiązania, oraz optymalne zgranie wszystkich czynników składających się na udane wesele. Nasza sala na wesela pozwoli Państwu poczuć klimat dobrej zabawy w niepowtarzalnych wnętrz i otoczeniu pięknym o każdej porze roku. Bezcenne wspomnienia zostaną na zawsze.

Zalety sali weselnej w Pałacyku Chojnów

Wybierając salę na wesele można kierować się intuicją oraz zdać na efekt pierwszego wrażenia, niemniej kolejny krok to rozważenie spektrum ofertowego danego lokalu, elastyczność i otwarcie właścicieli w kwestii indywidualnych ustaleń, oraz dane techniczne i powierzchniowe sali weselnej.

Nasz lokal jest gwarancją najwyższych standardów w każdym zagadnieniu:

 • klimatyzowana ustawna sala weselna,
 • sala na wesele przyjazna fotografom i kamerzystom,
 • sala na wesela z dobrą akustyką,
 • otoczony zielenią ogrodzony budynek,
 • letni ogródek z bezpiecznym miejscem do zabaw dla dzieci.

Na Państwa życzenie dekorujemy salę weselną w wybranym stylu lub kolorystyce, z zachowaniem zasad pałacowej elegancji. Odświętnie będą się prezentować także potrawy kuchni polskiej oraz europejskiej przygotowane przez prawdziwych artystów smaku. Serwowane dania zaspokoją apetyt i gust największych smakoszy.

Zapewniamy o naszym doświadczeniu, które przekłada się na zadowolenie gości Pałacyku. W sali na wesele mieliśmy zaszczyt witać wiele młodych par, które nam zaufały. Zachęcając do skorzystania z propozycji kompleksowej organizacji wesel i imprez okolicznościowych oferujemy Państwu:

 • salę na 150 osób w ustawieniu bankietowym i restauracyjnym oraz
  salę weselną na 120 osób,
 • taras na 80 osób, z którego można podziwiać piękny park i otoczenie Pałacyku.

Legnica, Lubin oraz Bolesławiec to miasta, z których szybko dotrzecie Państwo do nas, natomiast warto tu przyjechać bez względu na odległość od Pałacyku. Taka sala weselna godna jest najdłuższych nawet podróży, a baza noclegowa pozwoli młodej parze oraz gościom odpocząć po udanym weselnym przyjęciu.

Pałacyk Chojnów to nie tylko sala na wesele

Zachęcając Państwa do spędzenia czasu w eleganckim przyjaznym otoczeniu wnętrz Pałacyku zadbamy o odpowiedni nastrój, oraz o profesjonalną obsługę.
Małe przyjęcia i duże wesela
Czasy organizowania wesel w domach to zamierzchła przeszłość. Przy tak dużej liczbie restauracji na wesele i innych lokali oferujących usługi weselne z łatwością można wybrać miejsce idealne. Taki właśnie jest Pałacyk w Chojnowie. Nasz lokal pozwoli Państwu poczuć pałacowy klimat, podkreśli rangę tego wyjątkowego przyjęcia i będzie stanowić niepowtarzalną oprawę wspólnego ucztowania.

Nieustannie dbając o jakość naszych usług proponujemy Państwu:

 • salę na huczne wesela,
 • sale na kameralne przyjęcia weselne,
 • zorganizowanie dowolnej imprezy okolicznościowej w dogodnym wolnym terminie.

Wspólnie ustalimy menu, dekorację sali oraz obszar Państwa oczekiwań. Przedstawimy dokładny kosztorys obejmujący wszystkie działania, rzetelnie przygotowany, bez ryzyka niezapowiedzianych wydatków. Żadne Państwa pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi, a wszelkie uwagi i sugestie będą na pierwszym planie podczas organizacji wesela lub dowolnego przyjęcia czy imprezy okolicznościowej.

Pałacyk Chojnów to marka godna zaufania

Profesjonalna obsługa menadżerska, kucharska i kelnerska w naszym lokalu sprzyja urządzaniu wszelkich imprez rodzinnych, towarzyskich i firmowych. Styl i elegancja tego miejsca urzekły już wielu naszych gości z:

 • Legnicy
 • Lubina
 • Bolesławca
 • Wrocławia
 • Jeleniej Góry
 • Złotoryi
 • i wielu innych z Polski zagranicy

Czujemy się zaszczyceni, lecz także zobowiązani do dalszego samodoskonalenia. Z przyjemnością oddajemy się zatem naszemu zamiłowaniu do przyjmowania gości, nieustannie poszerzając kompetencje załogi oraz wachlarz naszych działań z myślą o Państwa komforcie.

Profesjonalizm Pałacyku w Chojnowie i naszej sali idealnej na wesela to wieloletnia tradycja potwierdzona zadowoleniem gości. Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji. Zorganizujemy Państwu dowolne przyjęcie, które pozwoli cieszyć się beztroską chwil.